Ljubavna magija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubavna magija

3 posters

Ići dole

Ljubavna magija Empty Ljubavna magija

Počalji od Admin Čet Jan 21, 2016 9:19 pm

Kako vratiti bivsu ljubav, Kako da me zavoli, Kako da poludi za mnom… Kada, kako, da li će se i za koga udati, devojke su se večno pitale. Ali, u nemogućnosti da daju prave odgovore u pomoć su prizivale magiju. Kako im je ona pomagala i zašto se u poslednje vreme sve vise vraćaju starom umecu zvanom Ljubavna Magija?

Stari I utvrdjeni obredi postali su način da i u 21. veku dobijemo ono za cime zudimo. Želja devojaka da uz pomoć magije prizovu ljubav naterala je naučnike na nešto angažovaniji stav prema ovom delu I magija se ponovo našla u centru naučnih istraživanja. Tako Ljubavna žudnja izgovorena ili zapisana odredjenim redom, u odredjenom satu, deluje vrlo moćno, kažu stručnajci, kao I to da ne mogu ostati bez efekta. Magija je odavno prodrla u mnoge sfere, naočigled neobjašnjenih prirodnih pojava, I Ljubavna Magija našla je i te kako važno mesto.

Ljubavna Magija

Ljubav uz pomoć magije ne bi bila kompletna da nije onog, njenog najosnovnijeg dela. Kako i na koje sve načine probuditi ljubav kod mladića: To istovremeno znači i osigurati sebi momka. U tu svrhu u magijskoj praksi našeg naroda poznate su dve strategije: posredna i neposredna.
Pošto je cilj ljubavne magije poznat, dakle zna se da devojka želi doći do mladića, posredan način „postiže se tako što devojka činima nastoji da izazove željene promene na sebi samoj – da bude lepa, privlačna, zavodljiva. Kao posledica ovih promena ona magijski postaje atraktivnija za suprotni pol. S druge strane najbrojnije su ljubavne čini kojima se privlače momci. Nastoji se, naime kod njih izazvati željena promena, u narodu to kažu „da zaludi“, „da se opčine“. Veliki je broj magija i ljubavnih čini koji se koriste, da bi se momak privoleo na ženidbu.

Poznato je takođe da ljubavne čini deluju i na daljinu. Dakle, želi li devojka da je momak ljubi i voli, neka se malo pozabavi i magijom. I naravno,ako dozivite bilo kakvo iskustvo, podelite svoju pricu

Admin
Admin

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.01.2016

https://ljubavnamagija.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna magija Empty Re: Ljubavna magija

Počalji od sanra Pon Jan 25, 2016 10:42 pm

Super tema! Ljubavna magija. Evo ja cu rado podeliti svoje iskustvo. Pre par meseci sam ludela od besa jel me momak ostavio a bili smo 5 godina u vezi. Danju sam radila a noci sam provodila na internetu citajuci o ritualima za vracanje partnera magijom. Trazila sam rituale koje mogu uraditi sama, tako da sam nekoliko puta, nocu, kao kakva luda, izlazila iz kuce i isla do reke da bacim katanac koji sam sama bajala po nekom uputstvu sto sam nasla. Onda sam jednom isla i na raskrsnicu, takodje nocu, srecim te me niko nije video, kako sam bila glupa! Nista od tih mojih rituala nije uspelo. Ljubavna magija ne fukcionise tako. Vracanje voljene osobe magijom je slozeniji proces za koji osoba koja radi ljubavnu magiju, mora imati vise stepene duhovnosti i dobro poznavati materiju. I magija za ljubav ima tacno dan i sat u kome se radi. Sve to ima svoje. Ali eto, danas se slatko ismejem svojim pokusajima da sama napravim magijski ritual za ljubav. Ubrzo potom, upoznala sam Anu Luger vlahinju, ona mi je samo jednim ritualom koji je trajao nepun sat, pomogla da vratim momka. Tada sam shvatila koliko je Ana Luger zapravo jaka i koliko poznaje samu materiju magije. To je razlog zasto je uspela. Zato ja mislim da devojke ipak ne trebaju pokusavati same vec to prepustiti strucnjaku, u mom slucaju to je bila Ana Luger

sanra

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna magija Empty Re: Ljubavna magija

Počalji od Izeta Uto Jan 26, 2016 9:01 am

Ljubavna magija, funkcionise na taj nacin sto se uspostavi veza sa visim silama i tada stvari koje su do tada bile nemoguce postaju moguce i sklone promeni tako da se na njih moze uticati.

Postoje mnogi rituali u ljubavnoj magiji koji se mogu primjeniti za vracanje voljene osobe.
Vracanje bivseg partnera magijom radi se pomocu rituala koji se svrstavaju u Belu Magiju.
Takodje postoji i crna magija za vracanje voljene osobe.

Izeta

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna magija Empty Re: Ljubavna magija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu